شقایق آزموده | CB

سلام،امیدوارم حالتون خوب باشه. شقایق آزموده هستم، دانشجوی سال ۳ پزشکی گیلان، مسئول شاخه ظرفیت سازی ایمسا ایران و دبیر انجمن علمی دانشجویان پزشکی گیلان.
حتما تا حالا براتون پیش اومده که در یک نقطه از زندگیتون لحظه ای مکث کنید، به عقب نگاه کنید و ببینید چقدر نسبت به چند ماه یا چند سال پیش پیشرفت داشتید،رشد کردید و بزرگ تر شدید؛ حس لذت بخشیه. باید بگم که ایمسا جاییه که این تجربه شیرین رو بارها و بارها براتون رقم میزنه. اینجا بستری فراهمه که ما به عنوان دانشجویان پزشکی هم بتونیم به توسعه و رشد فردی دست پیدا کنیم و هم به دیگران کمک کنیم که رشد کنند. در نهایت هم به نوبه خودمون بر جامعه اثر گذار باشیم، در کنارش یک تجربه دانشجویی لذت بخش در یک جو صمیمی رو با هم تجربه کنیم و دوستی های زیبا در سراسر کشور و حتی دنیا بسازیم. ما اینجا در شاخه ظرفیت سازی دقیقا به بخش آموزش و توانمند کردن افراد میپردازیم تا مهارت های موردنیاز چه به عنوان عضو ایمسا و چه به عنوان عضوی از جامعه رو بدست بیارن تا بتونن آینده دلخواه خودشون رو بسازند. ظرفیت سازی ستون فقرات ایمساست،اگر دوست داری بیشتر با جزئیات مهره های این ستون آشنا بشی میتونی باهام در ارتباط باشی.
اما در آخر باید بگم که ایمسا جاییه که شقایق توانمندتری ازم ساخت، تجربه های جدیدی بهم داد که شاید به عنوان یک دانشجو در بستر دیگه ای نشه بدستشون اورد و در نهایت رفاقت های قشنگی رو بهم هدیه کرد. امیدوارم تو هم بتونی تجربه اش کنی دوست عزیزم…

به شقایق CB پیام بدهید!

شقایق آزموده

این قسمت هنوز حاضر نشده!!!
منتظر یک برنامه خفن از سمت ما باشین!😎